Михайло Терентьєв вночі матеріально "допомагає" виборцям

Об этом сообщает newson.in.ua со ссылкой на СМИ.


Picture

Вчора, 9 липня близько 23.00 у центрі Києва зафіксований факт прямого підкупу виборців.

Кілька представниць кандидата по 221 виборчому округу Михайла Терентьєва від Європейської Солідарності розносили по квартирах гроші та продуктові набори. Представниці мали список мешканців. Події відбувалися по вулиці Лесі Українки.

Свідками була зроблена фото та відео-фіксація порушення. Матеріали передані до поліції. Відкрито кримінальну справу.

За дивним збігом обставин, через півгодини після інциденту на офіційні сторінці Махайла Терентьєва, на чию користь ймовірно здійснювався підкуп виборців з’явилося повідомлення про “допомогу малозабезпеченним”.

«Допомога малозабезапеченим — важливий напрямок моєї діяльності як місцевого депутат. За період моєї каденції 1105 киян отримали матеріальну допомогу. Вважаю, що місто та держава повинні підтримувати такі категорії громадян, тому вже як народний депутат працюватиму над подоланням бідності, європейськими стандартами надання державної допомоги та підтримки. Кожен український громадянин матиме гідний рівень життя!”

Особа є зареєстрованим кандидатом у народні депутати і описана ним “матеріальна допомога” однозначно кваліфікується, як прямий підкуп виборців.

Нагадаємо, згідно зі статтею 160 Кримінального Кодексу України

2. Пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права, -

караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

4. Дії, передбачені частиною другою або третьою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб або кандидатом або його довіреною особою на виборах, -

караються позбавленням волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

За нашою інформацією, це лише епізод масштабного плану з підкупу виборців, що реалізовується у Києві.Джерело статті: “http://www.bagnet.org/news/politics/401270/mihaylo-terentev-vnochi-materialno-dopomagae-vibortsyam”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя