Команди, якій би я довіряв повністю і яка б відповідала моїм очікуванням, я не знайшов, - Клімкін

Команди, якій би я довіряв повністю і яка б відповідала моїм очікуванням, я не знайшов, — Клімкін Павло Клімкін. Фото: rbc.ua

"Дуже просто. По-перше, у мене були пропозиції, не буду казати, від кого. Мене розкрутили на те, що я вів перемовини зі Славою Вакарчуком. Але команди, якій би я довіряв повністю і яка би відповідала моїм очікуванням, я не знайшов", — заявив Павло Клімкін, відповідаючи на питання, чому не йде в політику з "Європейською солідарністю", повідомляє "Громадське". Об этом сообщает for-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Міністр МЗС відзначив, що хоче будувати свою "нелідерську команду".

"Такі приклади були, про комуністичну партію не будемо згадувати, але був "Народний рух". Усі проекти, які я бачу зараз, – суто лідерські. З ними політику в Україні аж ніяк змінити не можна. Тому я сказав, що я з друзями і тими, хто поділяє мої переконання, буду поступово будувати на довгу перспективу таку команду", — пояснив Клімкін.

Він відзначив, що з дня інавгурації з Порошенком не розмовляв, але додав, що бажає успіху його партії.

Нагадаємо, що 1 липня Клімкін заявив, що вирішив піти в "політичну відпустку". Міністр сподівається, що обов’язки глави МЗС буде виконувати Олена Зеркаль. Також, Зеленський надіслав Гройсманові листа щодо покарання міністра Клімкіна.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/komandy_yakiy_by_ya_doviryav_povnistyu_i_yaka_by_vidpovidala_moim_ochikuvannyam_ya_ne_znayshov__pavlo_klimkin_296534.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя